Zaposlitev

Zaposlitev v podjetju Roletarstvo Medle d.o.o.

Razvoj, inovacije in rast so naše vodilo na poti do uspeha. Da lahko temu sledimo, zaposlenim omogočamo osebni in strokovni razvoj, ter prijetno delovno okolje. Zavedamo se, da lahko kvaliteto svojih izdelkov in storitev zagotavljamo le z visoko motiviranimi kadri.

Najpogosteje zaposlujemo kadre s tehničnimi znanji iz področja strojništva, gradbeništva, oblikovanja kovin in orodjarstva.

V kolikor imate tehnična znanja in željo, da karierno pot gradite z nami, bomo z veseljem prebrali vašo samoiniciativno prijavo, ki bo prispela na naslov: zaposlitev@medle.si

Vašo prijavo bomo shranili v bazo potencialnih kandidatov in vas, v primeru razpisanega delovnega mesta, ki ustreza vašemu profilu, tudi kontaktirali.

Trenutno prosta delovna mesta:

MONTER/SERVISER

Delovne naloge in zadolžitve:

  • izvajanje montaž in servisov v skladu s tehnično dokumentacijo in po predpisanih navodilih,
  • priprava materialov, orodja in naprav za montažo ali servis,
  • priprava gradbišča oz. kraja montaže,
  • izvedba montaže stavbnega pohištva, rolet ali žaluzij,
  • pospravljanje in čiščenje objekta po izvedbi montaže…

Pričakujemo:

  • zaključeno izobrazbo tehnične smeri (III., IV. ali V. stopnje),
  • občutek za tehniko,
  • natančnost, resnost, redoljubnost,
  • vztrajnost in voljo do dela,
  • sposobnost timskega dela in komunikacije s strankami.

Prednosti zaposlitve:

  • delo v strokovnem in prijetnem kolektivu,
  • možnost priučitve za samostojno delo,
  • možnost strokovnega razvoja in napredovanja,
  • dolgoročna zaposlitev.

UPRAVLJALEC LINIJE

  • nastavitve in upravljanje stroja za razrez in oblikovanje PVC in kovinskih elementov,
  • sestava in montaža izdelkov,
  • samokontrola opravljenega dela,
  • podajanje tehničnih izboljšav,
  • skrb za urejenost delovnega mesta in okolice.

Za uspešno opravljanje delovnih nalog, se od vas pričakuje:

  • zaključena izobrazba tehnične smeri (III., IV. ali V. stopnje),
  • dobro razvite ročne spretnosti,
  • natančnost, resnost, samostojnost,
  • sposobnost timskega dela.

  • delo v prijetnem kolektivu,
  • delo se izvaja v dopoldanskem času,
  • nudimo možnost priučitve za samostojno delo,
  • strokovni razvoj in napredovanje,