Meni

Zaposlitev

Zaposlitev v podjetju Roletarstvo Medle d.o.o.

Razvoj, inovacije in rast so naše vodilo na poti do uspeha. Da lahko temu sledimo, zaposlenim omogočamo osebni in strokovni razvoj, ter prijetno delovno okolje. Zavedamo se, da lahko kvaliteto svojih izdelkov in storitev zagotavljamo le z visoko motiviranimi kadri.

PREDNOSTI ZAPOSLITVE pri Roletarstvu Medle:

  • dolgoročna zaposlitev
  • nadpovprečno stimulativno plačilo
  • izplačilo regresa v maksimalni višini
  • vsako leto nagrado ob koncu leta za poslovno uspešnost
  • sodobno, prijetno in zdravo delovno okolje z najsodobnejšo strojno opremo
  • zaposleni imajo vedno možnost izraziti svoje mnenje, predloge po izboljšavah, spremembah tudi direktno pri vodstvu podjetja
  • konstantno izobraževanje in s tem razvoj na strokovnem in osebnem nivoju
  • delo samo v dopoldanskem času, ki omogoča da popoldanski čas zaposleni namenijo sebi, svoji družini in hobijem
  • kolektivno nezgodno zavarovanje
  • dodatno pokojninsko zavarovanje,
  • dodatno zdravstveno zavarovanje, ki omogoča takojšnje zdravniške specialistične preglede brez čakalnih dob
  • skrbimo za zdravje zaposlenih tako, da vsakemu zaposlenemu omogočimo dodaten plačan odmor za sprostitev, telovadbo in brezplačno dnevno sveže sadje
  • otroke zaposlenih vsako leto obišče in obdaruje Božiček
  • vsem zaposlenim je dana možnost brezplačne rekreacije v Športnem centru Livada,
  • letno organiziramo druženja izven delovnega okolja kot so pohodi, smučanje, pikniki, udeležba pri delavskih športnih igrah
  • zelo ugodne usluge lastne vulkanizerske delavnice, ki omogoča, da vam uslugo opravi medtem ko ste na delu, da izven dela zaposleni ne porabljajo prostega časa za te zadeve

Najpogosteje zaposlujemo kadre s tehničnimi znanji iz področja strojništva, gradbeništva, oblikovanja kovin in orodjarstva.

V kolikor imate tehnična znanja in željo, da karierno pot gradite z nami, bomo z veseljem prebrali vašo samoiniciativno prijavo, ki bo prispela na naslov: zaposlitev@medle.si

Vašo prijavo bomo shranili v bazo potencialnih kandidatov in vas, v primeru razpisanega delovnega mesta, ki ustreza vašemu profilu, tudi kontaktirali.

Trenutno prosta delovna mesta:

VODJA PROJEKTOV (m/ž):

Delovne naloge in zadolžitve:

  • vodenje večjih projektov od priprave ponudb do zaključka izvedbe del,
  • komunikacija z naročniki in izvajalci del na gradbiščih,
  • vodenje, razporejanje in kontrola del,
  • priprava tehnične dokumentacije,
  • priprava gradbene dokumentacije in priprava kalkulacij za izvedbo del,
  • nadzor nad pravilno tehnično izvedbo prevzetih del,
  • pomoč pri izdelavi ponudb.

Pričakujemo:

  • najmanj VI. stopnja izobrazbe tehnične smeri – prednost bodo imeli kandidati gradbene smeri,
  • dobro poznavanje MS Offic-a,
  • pogajalske sposobnosti,
  • organizacijske in komunikacijske sposobnosti,
  • volja do dela na terenu,
  • sposobnost usklajevanja in timskega dela.

SODELAVEC V MARKETINGU (m/ž):

  • pomoč pri pripravi promocijskih materialov, vsebine za spletno stran podjetja in objav na družbenih omrežij,
  • pomoč pri organizacija dogodkov podjetja (sejmi),
  • skrb za družbena omrežja in razvoj strategije za Facebook, Instagram, LinkedIn,
  • sodelovanje pri konstruiranju, projektiranju oz oblikovanju izdelkov,
  • razvoj in oblikovanje novih izdelkov s programsko opremo,
  • izdelava tehnične dokumentacije.

  • najmanj V. stopnja izobrazbe,
  • poznavanje programov za grafično oblikovanje Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator (Corel Draw),
  • željene so delovne izkušene na področju grafičnega oblikovanja,
  • kreativnost,
  • inovativnost, proaktivnost, ciljno usmerjenost,
  • sposobnost komunikacije v angleškem jeziku,

MONTER:

  • izvajanje montaž v skladu s tehnično dokumentacijo in po predpisanih navodilih,
  • priprava materialov, orodja in naprav za montažo,
  • priprava gradbišča oz. kraja montaže,
  • pospravljanje in čiščenje objekta po izvedbi montaže…

  • zaključeno izobrazbo tehnične smeri (III., IV. ali V. stopnje),
  • občutek za tehniko,
  • natančnost, resnost, redoljubnost,
  • vztrajnost in voljo do dela,
  • sposobnost timskega dela in komunikacije s strankami.