Zaposlitev

Zaposlitev v podjetju Roletarstvo Medle d.o.o.

Razvoj, inovacije in rast so naše vodilo na poti do uspeha. Da lahko temu sledimo, zaposlenim omogočamo osebni in strokovni razvoj, ter prijetno delovno okolje. Zavedamo se, da lahko kvaliteto svojih izdelkov in storitev zagotavljamo le z visoko motiviranimi kadri.

Najpogosteje zaposlujemo kadre s tehničnimi znanji iz področja strojništva, gradbeništva, oblikovanja kovin in orodjarstva.

V kolikor imate tehnična znanja in željo, da karierno pot gradite z nami, bomo z veseljem prebrali vašo samoiniciativno prijavo, ki bo prispela na naslov: zaposlitev@medle.si

Vašo prijavo bomo shranili v bazo potencialnih kandidatov in vas, v primeru razpisanega delovnega mesta, ki ustreza vašemu profilu, tudi kontaktirali.

Trenutno prosta delovna mesta:

SKLADIŠČNIK:

Delovne naloge in zadolžitve:

  • prevzem in pregled surovin, polizdelkov in gotovih izdelkov,
  • nakladanje in razkladanje blaga,
  • urejanje skladiščne evidence,
  • skrb za urejenost in čistočo delovnega mesta.

Za uspešno opravljanje delovnih nalog, se od vas pričakuje:

  • zaključena izobrazba tehnične smeri (III., IV. ali V. stopnje),
  • izkušnje z rokovanjem viličarja,
  • osnovna računalniška pismenost,
  • natančnost, resnost, samostojnost,
  • sposobnost timskega dela in prevzemanja odgovornosti za opravljeno delo.

Prednosti zaposlitve:

  • delo poteka v dopoldanski izmeni,
  • delo v prijetnem in uspešnem kolektivu,
  • stabilno delovno okolje in stimulativno plačilo,
  • vplačevanje premije za dodatno pokojninsko zavarovanje ter druge ugodne oblike zavarovanj,
  • dolgoročna zaposlitev.

VZDRŽEVALEC V PROIZVODNJI:

Vaše delo bo zajemalo:

  • strojno in elektro vzdrževanje strojev ter naprav v proizvodnji,
  • odpravljanje napak in izvajanje korektivnih in preventivnih vzdrževalnih posegov,
  • skrb za redno servisiranje strojnih delov in naprav,
  • analiziranje tehničnih okvar in izvajanje protiukrepov ter izboljšav,
  • dokumentiranje stanja strojev, naprav in vgrajenih delov ter vzdrževalnih posegov.

Pričakujemo:

  • vsaj IV. stopnjo izobrazbe tehnične smeri (strojna, elektro ali mehatronik ipd.),
  • izkušnje iz strojnega in elektro vzdrževanja,
  • poznavanje tehničnih predpisov,
  • osnovno računalniško znanje (MS Office).

  • delo v dopoldanskem času,
  • možnost strokovnega razvoja in napredovanja,

OPERATER:

  • nastavitve in upravljanje stroja na razreznem, obdelovalnem centru,
  • sestava in montaža artiklov po načrtu,
  • podajanje tehničnih izboljšav.

  • dobro razvite ročne spretnosti,
  • pripravljenost in zmožnost občasnega dvigovanja bremen nad 15 kg,
  • sposobnost timskega dela.

  • delo v prijetnem kolektivu,
  • nudimo možnost priučitve za samostojno delo,